10. februára 2015

GOSH Forever lip shine - 004 Fluffy Feeling

Hlásim sa po dĺĺĺĺĺĺhej dobe s ďalšou recenziou.....
Tentokrát sa bude týkať pier a rada by som Vám v nej predstavila zaujímavý produkt od Gosh.
Ako väčšina kozmetických firiem, aj Gosh vyšiel na trh s dlhotrvajúcim lesko-rúžom vo forme vysúvateľnej ceruzky. Ja osobne som si túto formu rúžu veľmi obľúbila, pretože z môjho pohľadu je praktická a dobre sa s ňou pracuje..., ale poďme pekne poporiadku.
Gosh Forever Lip Shine je dostupná od 1.februára vo všetkých partnerských predajniach v 10 zaujímavých odtieňoch. Sľubuje v jednom kroku vlastnosti rúžu, lesku a dlhotrvácnosť. Tak som sa už nemohla dočkať toho, kedy ju otestujem....
1. Ako rúž - skutočne farba je plne krycia, sýta a veľmi jednoducho a navyše presne sa nanáša aj bez použitia kontúrovacej ceruzky na pery. Trošku sa však po okraji pier rozpíja, preto konturku doporučujem. Konzistencia je príjemná maslová, nezalieza do vrások a navyše mám pocit hydratovaných pier..., čiže pre mňa mňam :)
2. Ako lesk - určite od nej neočakávajte žiarivý lesk ako po použití tekutých leskov, na ktoré sme zvyknuté...., ale musím povedať, že povrch zostáva saténovo lesklý, prirodzený....
3. Ako dlhotvácny - osvedčil sa ako väčšina long lasting rúžov..., po čase sa začína strácať od stredu pier. Aj keď musím uznať, že výdrž má celkom slušnú a na perách som ho necítila a predsa tam bol... :)
Zároveň príjemne sladkasto vonia a chutí....
U mňa je zaradený medzi spoľahlivé kabelkové lip-produkty a rada po ňom siaham...

Moje hodnotenie: 8 bodov z 10.
Máte skúsenosť s podobnými produktami?

AlliceDom

Nezabudnite využiť zaujímavú akciu, ktorá momentálne prebieha...!!!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára